Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5240
Stary 30.10.2010, 10:27
Cytat:
Powiedz mi co was tak boli ta Jagiellonia?
Jakbyś prześledził ten wątek, to byś zobaczył, że Jagiellonia ma w sumie największy respekt ze wszystkich drużyn obecnie w ekstraklasie wśród kibiców, którzy się tu wypowiadają. A jeździ się po każdym i liczy się na porażki wszystkich przeciwników, więc co tu się dziwić, że ktoś się cieszy z porażki Jagi lub liczy na to, że będzie gubiła punkty.
Legionista
Odpowiedz cytując