Cytat:
|
Powiedz mi co was tak boli ta Jagiellonia?
|
Jakbyś prześledził ten wątek, to byś zobaczył, że Jagiellonia ma w sumie największy respekt ze wszystkich drużyn obecnie w ekstraklasie wśród kibiców, którzy się tu wypowiadają. A jeździ się po każdym i liczy się na porażki wszystkich przeciwników, więc co tu się dziwić, że ktoś się cieszy z porażki Jagi lub liczy na to, że będzie gubiła punkty.