Ogladalem te bramki z Lecha i musze stwierdzic ze jestem delikatnie zszokowany.
Chlopaki graja z ogromnym romzachem i polotem, bardzo szybko operuja pilka, wiedza jak sie ustawic i co maja zagrac z partnerem.
Ogolnie jestem bardzo pozytywnie nastawiony dla takiej gry...Im sie chce
