Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5239
Stary 30.10.2010, 09:27
może kolega z Bytomia, napisałby jakie opinie u nich chodzą po takiej zamianie trenerów

ciekawym kiedy Szatałow dostał propozycję?
w związku z jego nie pewną sytuacją w klubie czy jednak perfidnie podkupienie...
Odpowiedz cytując