Temat
:
Hokej na lodzie
Wyświetl pojedynczy post
Oswięcim
Member
Od: 01.2008
Offline
#
145
30.10.2010, 09:02
No wczoraj mecz na szczycie Unia - Tychy został bardzo szybko przerwany..
http://www.hokej.net/pl/news,artykul...gks-tychy.html
Unia atakuje kibiców GKS-u
Oswięcim
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Oswięcim
Znajdź inne posty napisane przez Oswięcim