gigant napisał(a):

|
Osobiście polecam pizzerię Rewolucja, na razie spoko ceny i smako-składniko-zapełniacz żołądkowy jest ok
|
dostałem kiedyś ich ulotke z "el komendante"
jakoś zawsze mnie odstrasza wykożystywanie tego komunisty w jakichkolwiek kampaniach
Może bardziej pasuje to do "politycznego", ale zawsze mnie to drażni, więc nie skożystam
co do pizzy to jadam na malborskiej , bodajże pizzaburger sie nazywa. mała , niewielki ruch i się starają jeszcze zeby ludzi przyciągnąć
jakoś zawsze mnie odstraszały te sieciówki typu telepizza, magillo banolli czy pizza hut