Wyświetl pojedynczy post
panew
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Wiola D czasem Las Wólkas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 30.10.2010, 08:46
gigant napisał(a):Wyświetl post
Osobiście polecam pizzerię Rewolucja, na razie spoko ceny i smako-składniko-zapełniacz żołądkowy jest ok
dostałem kiedyś ich ulotke z "el komendante"
jakoś zawsze mnie odstrasza wykożystywanie tego komunisty w jakichkolwiek kampaniach
Może bardziej pasuje to do "politycznego", ale zawsze mnie to drażni, więc nie skożystam
co do pizzy to jadam na malborskiej , bodajże pizzaburger sie nazywa. mała , niewielki ruch i się starają jeszcze zeby ludzi przyciągnąć
jakoś zawsze mnie odstraszały te sieciówki typu telepizza, magillo banolli czy pizza hut
Ostatnio edytowane przez panew : 30.10.2010 o godz. 10:13.
Myjcie owoce zakazane
Odpowiedz cytując