Mahazel888 napisał(a):

|
Jak Bytom wziął Urbana , to teraz oni są głównym kandydatem do spadku. Garbaci na koniec zajmom drugie miejsce od końca jak przyjdzie , a np. takie ŁKS czy inne Podbeskidzie nie dostanie licencji i.....
|
Jasiu ma wiele do udowodnienia.
A trenerem jest lepszym niz Szatalow, czy Czesio, czy Elvis.
Licze na efekt w....ienia Polonistow nieczysta zagrywka profesora instytutow moskiewskich, i roz.......enie parchatkowic dolnych w dniu dzisiejszym.
Jurij powinien wiedziec, ze lepiej byc dobrze pamietanym i lubianym w Bytomiu niz klepanym po ramieniu przez pasiaste indywidua z szemrana przeszloscia. I tak ustawic te 10 obrzezanych gamoni + 1 muslim, zeby Polonia do przerwy prowadzila z 4:0.
Jurij odszedl z dobrze supportowanego klubu do niszowej zakompleksionej druzynki. Ciezko takie bledy zyciowe wybaczyc doroslemu czlowiekowi, ale wystarczy ze dokonczy dziela zniszczenia i pokocha go caly Krakow i Bytom.
Filipiak niech wypierdziela po sezonie do Monachium, ze swoja zona - szynkarka.