|
Ciężko się będzie przebić chłopakom z MESY do pierwszej drużyny , a co tu dopiero mówić o graniu . Dla tych chłopaków jedynymn wyjściem jest wypożyczenie do klubu EKSTRAKLASY tyle że jest coraz mniej klubów tgz biedniejszych które z pocałowaniem ręki przygarneli by kogos od nas na rok . Bełchatów był fajnym miejscem i szlak tam wytorował Boguski , tyle że w tej chwili to spalony teren . Za czasów gdy np Brożki sie ogrywały w ekstraklasie przepasc między klubami z czołówki a dołu tabeli była naprawde ogromna . Teraz to wygląda tak że jeden klub na drugiego patrzy wilkiem i wszelkie normalne rozmowy transferowe są prawie niemożliwe .
Druga sprawa to naciąg obcokrajawców , przy czym powinni być to obcokrajowcy bijący na głowe polskich zawodników , a tak nie jest . Patrząc na gre np Bunozy , Branco , Jirsaka zastanawia mnie w czym oni bija na głowe polskich zawodników . Pytanie bez odpowiedzi .
|