PhantomRanger napisał(a):

|
Chyba w piątek o 20. Wierzysz w ogóle, że oni spadną? W przyszłej rundzie zaczną nagle wszystko wygrywać, lub ktoś z 1 ligi nie dostanie licencji.
|
Nie wierze idę o 2 tys zł, że poszerzą ligę a co za tym idzie parchy się utrzymają kosztem innego klubu pfff oby nie