|
Słuchajcie dzisiaj w nocy niecała godzinę temu ktos rozwalił wszyskie szyby w samochodzie mojego syna,oraz wgniótł dach rzucając kamieniem,jestem ojcem chłopaka i byc moze dlatego ze kibicuje wisle zostało mu zniszczone auto honda civic.ponieważ obecnie przebywam za granicą nie moge go wesprzec prosze jezeli ktos gdzies by slyszal ze ktos sie chwali ze dal komus nauczke prosze o kontakt ze mna dzieki dla całej braci wislackiej
|