|
Żeby nam Maskanta nie podkupił przed następnym meczem. Może to takie nowe pakiety zaczeli w lidze sprzedawać. Trener 200tys mecz 150tys a 3 punkty wasze...
Cracovia nie ma obrońców, ma kilka tyczek, chudego Janusa i ofensywnego obrońce Stewarda. Jak nie zaczną coś starym żydowskim sposobem coś "handlować" to ja ich widzę w pierwszej lidze.
Powód: przekręcanie nazw rywali (nawet Pasów!) - ban
Ostatnio edytowane przez flamengista : 30.10.2010 o godz. 12:31.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
|