jaro1985r napisał(a):

|
Arboleda jest chytry na pieniądze jak mało kto, wystarczy zobaczyć jak kończył przygodę w Zagłebiu Lubin
|
Arboleda to pajac ale też solidny obrońca a tacy są w cenie.Do tego to będzie jego ostatni konkretny kontrakt.Nie widzę niczego złego że wyciśnięcie maxa, będzie jego priorytetem.
A co do parchów...to mi wygląda na posunięcie taktyczne.Profesur nie miał w planach zmian, wyszło jak wyszło to wziął wyrobnika, znanego z ciężkiej ręki, być może do zimy.Jak dziabną dziś 3 punkty to będzie w zasadzie tyle co w poprzednich 10 kolejkach więc opłacalny dil
