Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5231
Stary 30.10.2010, 00:10
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
Arboleda jest chytry na pieniądze jak mało kto, wystarczy zobaczyć jak kończył przygodę w Zagłebiu Lubin
Arboleda to pajac ale też solidny obrońca a tacy są w cenie.Do tego to będzie jego ostatni konkretny kontrakt.Nie widzę niczego złego że wyciśnięcie maxa, będzie jego priorytetem.

A co do parchów...to mi wygląda na posunięcie taktyczne.Profesur nie miał w planach zmian, wyszło jak wyszło to wziął wyrobnika, znanego z ciężkiej ręki, być może do zimy.Jak dziabną dziś 3 punkty to będzie w zasadzie tyle co w poprzednich 10 kolejkach więc opłacalny dil
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując