Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#398
Stary 29.10.2010, 23:32
A ja uważam, że Chrapek, Ligieza, Jeleń, Rado, Papież, Kurto, Szewczyk - spokojnie by sobie poradzili, jakby zaczęli grać i trenować na poziomie Ekstraklasy. Już teraz widać, że umiejętności mają. Co jak co, ale nie od poziomu przeciwnika zależy to czy ktoś umie rzucić 50 metrowego crossa na cm, czy ktoś umie to przyjąć i czy ktoś inny umie wykorzystać sam-na-sam.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując