PoloniaDumaStolicy napisał(a):

Napisał wyraźnie Duma Stolicy, a nie Duma Okolic Stolicy, więc czytaj zanim strzelisz gafę 
Na razie widać, że wyłączyliśmy Jagę z akcji ofensywnych. Pewnie skończy się 0:0, ale przyfarcimy jednego gola.
|
Nie ma to ja wyłączać innych samemu nic nie stwarzając i suma sumarum przegrać mecz. Idziecie na mistrza I ligi

Wojciechowski to jednak geniusz, żeby rozmontować coś co mogło zaskoczyć wmawiając, że będzie lepiej.