Titto napisał(a):

|
Seria Jagiellonii w pewnym momencie się skończy i zespół nie będzie już wygrywał mecz za meczem. Kadra jaką dysponują, nie tak silna ławka i słabe mecz wyjazdowe to powody dla których Jaga majstra nie zdobędzie.
|
Oczywiście że nie bo w Polsce walczy się o tytuł mistrza, mistrzostwo. Nie zaś o majstra czy majsterkę.