Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Buziek_LG
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5213
Stary 29.10.2010, 21:09
Titto napisał(a):Wyświetl post
Seria Jagiellonii w pewnym momencie się skończy i zespół nie będzie już wygrywał mecz za meczem. Kadra jaką dysponują, nie tak silna ławka i słabe mecz wyjazdowe to powody dla których Jaga majstra nie zdobędzie.
Oczywiście że nie bo w Polsce walczy się o tytuł mistrza, mistrzostwo. Nie zaś o majstra czy majsterkę.
Odpowiedz cytując