|
Fajnie że Młodzi się wyrabiają. Teraz to chyba grają najlepszy futbol w ME. Zgrani są naprawdę świetnie, nawet za czasów gdy wygrywali ME nie wyglądało to aż tak dobrze.
Moim zdaniem czas dać szanse Nalepie, Rado i Chrapkowi. Widać że Ci zawodnicy mają potencjał by w przyszłości grać w pierwszym składzie. Jak nie teraz to kiedy?
|