Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5208
Stary 29.10.2010, 21:03
Nie wiem czy Franek chcial tak pilke kopnac, wiem natomiast ze zrobil to co trzeba bylo zrobic zeby pilka poleciala w swiatlo bramki Spokoj, umiejetnosci i przeglad pola - tyle i az tyle potrzeba i Frankowski to posiada. Z wiekiem stracil szybkosc ale nie ona byla jego zaleta. Widac jak koncza u Nas zawodnicy ktorzy powracaja, a ktorzy bazowali na szybkosci i wydolnosci.

Jaga zagrala koncert pod tytulem "Usypiamy i jedziemy dzida bo mamy Grosickiego od biegania i Frankowskiego od strzelania".
Oczywiscie babol zawodnika Polonii tez trzeba zauwazyc.


PS: Teraz moja ulubiona zabawa. Kawa+ciastko+forum Polonii


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując