Nie wiem czy Franek chcial tak pilke kopnac, wiem natomiast ze zrobil to co trzeba bylo zrobic zeby pilka poleciala w swiatlo bramki

Spokoj, umiejetnosci i przeglad pola - tyle i az tyle potrzeba i Frankowski to posiada. Z wiekiem stracil szybkosc ale nie ona byla jego zaleta. Widac jak koncza u Nas zawodnicy ktorzy powracaja, a ktorzy bazowali na szybkosci i wydolnosci.
Jaga zagrala koncert pod tytulem "Usypiamy i jedziemy dzida bo mamy Grosickiego od biegania i Frankowskiego od strzelania".
Oczywiscie babol zawodnika Polonii tez trzeba zauwazyc.
PS: Teraz moja ulubiona zabawa. Kawa+ciastko+forum Polonii
