Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5203
Stary 29.10.2010, 20:58
Emenems81 napisał(a):Wyświetl post
Moze niech trenerem zostanie sam Wojciechowski, to bylby dla mnie number łan
Glupio byloby, jakby musial sie sam zwolnic

BTW, wy tak powaznie uwazacie ze F. specjalnie odbil ja od ziemi, tak aby przeskoczyla Przyrowskiego ?
Odpowiedz cytując