Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
5199
29.10.2010, 20:55
Jak widać koronacja po 2 kolejce nie wyszła im na dobre, chyba za dużo świętowali. Myślę, że będzie ciekawie Smolarkowi się znów dostanie, z Janasem może być różnie, ale liczę także na kreatywność Józia: zaskocz nas "miszczu" po raz kolejny!
legion18
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do legion18
Znajdź inne posty napisane przez legion18