Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#222
Stary 29.10.2010, 20:41
Ale też trzeba przyznać że Zieliński nie jest jakimś chamem, umie się wypowiedzieć, nie prowokował dziennikarzy, dobre wrażenie wywarł na tej konferencji.
Przy niektórych pytaniach dziennikarzy można było bardziej wybuchnąć.

Pewnie mu się odechciało ostrych wypowiedzi po ostatniej karze.
Odpowiedz cytując