Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5187
Stary 29.10.2010, 20:36
Akurat Szatalow to dobry wybor dla Pasow. On lubi takie krzywe akcje Lepszego wyjscia z trenerow w Polsce nie mieli.

Jaga w sumie caly czas na wlasnej polowie. Kilka pilek na dobieg i juz jest groznie.
Niezla akcja Jagi i spory kociol w polu Polonii. Moze cos byc z tego usypiania i bronienia sie na wlasnej polowie.
Wystarczy dobrze bronic i miec szybkiego skrzydlowego plus ogarow w ataku i juz jest ciekawie. Jesli chodzi o szybkosc to Grosik i Manu maja jednak kopyto
Ostatnio edytowane przez kreseq : 29.10.2010 o godz. 20:40.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując