Akurat Szatalow to dobry wybor dla Pasow. On lubi takie krzywe akcje

Lepszego wyjscia z trenerow w Polsce nie mieli.
Jaga w sumie caly czas na wlasnej polowie. Kilka pilek na dobieg i juz jest groznie.
Niezla akcja Jagi i spory kociol w polu Polonii. Moze cos byc z tego usypiania i bronienia sie na wlasnej polowie.
Wystarczy dobrze bronic i miec szybkiego skrzydlowego plus ogarow w ataku i juz jest ciekawie. Jesli chodzi o szybkosc to Grosik i Manu maja jednak kopyto
