PoloniaDumaStolicy napisał(a):

Napisał wyraźnie Duma Stolicy, a nie Duma Okolic Stolicy, więc czytaj zanim strzelisz gafę
|
Z waszego groclinowego forum dumo okolic

poza tym sporo jest tam takich osób, które mają w 'miejscowość' nie Warszawe

Ale to jest najlepsze ze względu na treść posta:
http://img156.imageshack.us/img156/5015/groclin.jpg