Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5186
Stary 29.10.2010, 20:34
PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
Napisał wyraźnie Duma Stolicy, a nie Duma Okolic Stolicy, więc czytaj zanim strzelisz gafę
Z waszego groclinowego forum dumo okolic poza tym sporo jest tam takich osób, które mają w 'miejscowość' nie Warszawe Ale to jest najlepsze ze względu na treść posta:

http://img156.imageshack.us/img156/5015/groclin.jpg
Odpowiedz cytując