Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5184
Stary 29.10.2010, 20:22
Frankowski za Kijanskasa, czyli Jaga walczy o 3 punkty. Oby, bo na razie ten mecz jest tak nudny, że mam wrażenie jakbym oglądał spotkanie 2 ekip walczących o utrzymanie. A tam się niby o mistrza biją...
Odpowiedz cytując