Skopiowane z portalu "Rebelya.pl" z postu Hakir'a
cytat;
"Transkodowałem ten filmik i wgrałem polskie napisy na stałe (tłumaczenie angielskie, rosyjskie i ukraińskie - bez napisów rozmów polskojęzycznych, bo wszystko dobrze słychać), z dokładnym synchro + wymazałem napisy holenderskie + usunięta czołówka i końcówka.
Kodek Xvid, dźwięk mp3, wielkość 390 MB, polskie napisy hardsub
List z Polski
Fachowa robota Hakira.