Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5183
Stary 29.10.2010, 20:12
PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
Napisał wyraźnie Duma Stolicy, a nie Duma Okolic Stolicy, więc czytaj zanim strzelisz gafę

Na razie widać, że wyłączyliśmy Jagę z akcji ofensywnych. Pewnie skończy się 0:0, ale przyfarcimy jednego gola.
Nie sztuką jest wyłączyć rywala, wyłączając też siebie.
Odpowiedz cytując