PoloniaDumaStolicy napisał(a):

Napisał wyraźnie Duma Stolicy, a nie Duma Okolic Stolicy, więc czytaj zanim strzelisz gafę 
Na razie widać, że wyłączyliśmy Jagę z akcji ofensywnych. Pewnie skończy się 0:0, ale przyfarcimy jednego gola.
|
Nie sztuką jest wyłączyć rywala, wyłączając też siebie.