Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5182
Stary 29.10.2010, 20:06
Jaga z atakiem pozycyjnym ma problemy, kontry im swietnie wychodza, ale jak juz maja prowadzic gre to jest problem.
Cos czuje ze Jozef szybko sie pozbedzie Smolarka, jak Ebi przychodzil do Poloni to mowilem ze max do zimy utrzyma sie

Odpowiedz cytując