Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#218
Stary 29.10.2010, 20:01
atomek21 napisał(a):Wyświetl post
Chyba żartujesz. Oglądałeś mecz z Widzewem? Siedziałem na E na wysokości, na której grał Mały w I połowie i o ile był aktywny, o tyle samo w swoich zagraniach zupełnie bezmyślny.
Ja rowniez jestem zdania, ze Maly jako PP się nie sprawdza. Rowniez siedzialem na E i dla mnie widac jak na dłoni, że maly niepotrzebnie wdaje się w dryblingi które defakto przy podwojeniu poprostu zwalniaja akacje. Moim zdaniem powinien duzo szybciej oddawac pilke. Dla mnie widac do np. przy bramce Zurawia z Widzewem w PP. w tej "akcji" Zuraw stoi i stoi i stoi sam a Patryk się kwia i kiwa ...
Ostatnio edytowane przez Fugiel : 29.10.2010 o godz. 20:04.
Odpowiedz cytując