atomek21 napisał(a):

|
Chyba żartujesz. Oglądałeś mecz z Widzewem? Siedziałem na E na wysokości, na której grał Mały w I połowie i o ile był aktywny, o tyle samo w swoich zagraniach zupełnie bezmyślny.
|
Ja rowniez jestem zdania, ze Maly jako PP się nie sprawdza. Rowniez siedzialem na E i dla mnie widac jak na dłoni, że maly niepotrzebnie wdaje się w dryblingi które defakto przy podwojeniu poprostu zwalniaja akacje. Moim zdaniem powinien duzo szybciej oddawac pilke. Dla mnie widac do np. przy bramce Zurawia z Widzewem w PP. w tej "akcji" Zuraw stoi i stoi i stoi sam a Patryk się kwia i kiwa ...