Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PoloniaDumaStolicy
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: K6
Offline
#
5179
29.10.2010, 20:00
killzone
napisał(a):
Duma Okolic Stolicy gra w niedziele z Górnikiem
To tak w kwestii formalnej. Aczkolwiek mam nadzieje ze smieszna druzynka z Muranowa prowadzona przez Pawła Janasa zremisuje dzisiaj
Napisał wyraźnie Duma Stolicy, a nie Duma Okolic Stolicy, więc czytaj zanim strzelisz gafę
Na razie widać, że wyłączyliśmy Jagę z akcji ofensywnych. Pewnie skończy się 0:0, ale przyfarcimy jednego gola.
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
PoloniaDumaStolicy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PoloniaDumaStolicy
Znajdź inne posty napisane przez PoloniaDumaStolicy