Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PoloniaDumaStolicy
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5179
Stary 29.10.2010, 20:00
killzone napisał(a):Wyświetl post
Duma Okolic Stolicy gra w niedziele z Górnikiem

To tak w kwestii formalnej. Aczkolwiek mam nadzieje ze smieszna druzynka z Muranowa prowadzona przez Pawła Janasa zremisuje dzisiaj
Napisał wyraźnie Duma Stolicy, a nie Duma Okolic Stolicy, więc czytaj zanim strzelisz gafę

Na razie widać, że wyłączyliśmy Jagę z akcji ofensywnych. Pewnie skończy się 0:0, ale przyfarcimy jednego gola.
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
Odpowiedz cytując