|
Filipiak z nerwów podejmuje kuriozalne decyzje.
Dziennikarze już pisali, że chce kupić od Polonii Bytom Szatałowa. Było to o tyle dziwne, że Polonia to główny rywal Pasów w ew. walce o utrzymanie.
Przekonanie ich do sprzedaży Szatałowa i wzięcia Urbana musiało sporo kosztować! Pytanie, czy było warto. Szatałow zeszły sezon miał niezły, teraz słabo ale chyba drużyna została osłabiona. Nadal jednak nie wiem, czy jest to dobry szkoleniowiec.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|