Wyświetl pojedynczy post
Zola
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18962
Stary 29.10.2010, 19:26
Jako że w temacie "komórki" nikt nie odpisał, to zapytam tu: co polecacie: NOKIE C3 czy NOKIE E51.
Zalezy mi na szybkiej i konkretnej odp.

EDIT: Dzięki <wislak88>
Ostatnio edytowane przez Zola : 29.10.2010 o godz. 20:46.



Odpowiedz cytując