Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5173
Stary 29.10.2010, 19:12
Duma Stolicy gra w niedziele z Górnikiem

To tak w kwestii formalnej. Aczkolwiek mam nadzieje ze smieszna druzynka z Muranowa prowadzona przez Pawła Janasa zremisuje dzisiaj
Odpowiedz cytując