sorry ze nie w temacie ale czy Moglibyście mi pomoc w wygraniu konkursu zapisując sie na tej stronce
http://ro na moj profil
wystarczy wpisać swój mail i wejść w link który zostanie wysłany nie trzeba sie logować
będę bardzo wdzięczny
jeszcze raz sorry ze nie w temacie
moderatorzy proszę nie usuwajcie tego posta
wspomóżcie WIŚLAKA
