Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18960
Stary 29.10.2010, 19:08
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
Jak podpisywałem umowę z Multimediami mówili,że miesiąc wypowiedzenia. Teraz z kolei, że 3. Miał ktos podobną sytuację?
Jezeli podpisujesz 'na odleglosc' (telefon, internet) to miesiac. Jezeli osobiscie w biurze itp, to 3 miesiace
Odpowiedz cytując