Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Endorfinka
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
18955
29.10.2010, 18:38
Pytanie do studentów UP: we wtorek 2 listopada odbywają się zajęcia czy jest to dzień wolny ?
Endorfinka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Endorfinka
Znajdź inne posty napisane przez Endorfinka