Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#390
Stary 29.10.2010, 17:50
Maaskant jeszcze pierwszego zespolu nie poznal, a ma mlokosow wprowadzac?
spokooojnie

przyjdzie na to czas w zimie, Holendrzy nie boja sie stawiac na mlodziez, na pewno Maaskant ich sprawdzi w przerwie zimowej
Odpowiedz cytując