Wyświetl pojedynczy post
-chris-
Junior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16249
Stary 29.10.2010, 17:34
No to telebimów nie będzie, przynajmniej na razie - http://www.zikit.krakow.pl/sprawy-ur...iki-przetargow
Ostatnio edytowane przez -chris- : 29.10.2010 o godz. 17:41.
Odpowiedz cytując