Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
-chris-
Junior Member
Od: 03.2007
Offline
#
16249
29.10.2010, 17:34
No to telebimów nie będzie, przynajmniej na razie -
http://www.zikit.krakow.pl/sprawy-ur...iki-przetargow
Ostatnio edytowane przez -chris- : 29.10.2010 o godz. 17:41.
-chris-
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do -chris-
Znajdź inne posty napisane przez -chris-