|
no jak to jaki?
Pewnie jakiś Cypr, ciepło i miło + lepsze pieniądze i czysta karta u kibiców
E: a tutaj zonk, i Mario ląduje w POZwronkach*. Były by jajca
Ostatnio edytowane przez szprotson : 29.10.2010 o godz. 17:29.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|