Temat
:
Pytania do moderatorów i bieżące działania!
Wyświetl pojedynczy post
crapmaster
Senior Member
Od: 11.2009
Offline
#
2226
29.10.2010, 17:03
Fakt faktem jedyne co bylo ciekawego w zamknietym temacie o fanklubach byla ankieta o kibicach i odleglosciach pokonywanych na R22
Czy ktorys z modow dalby rade podlaczyc tamta ankiete do ktoregos z istniejacych tematow w ABG?
crapmaster
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do crapmaster
Znajdź inne posty napisane przez crapmaster