Jutro impreza w Rotundzie Jamal + Niagara.
http://www.rapgra.com/wp-content/upl...-+-Niagara.jpg
Jakby ktoś chciał sprzedam 3 bilety za 40 zl. Ewentualnie 2 za 30 zl. Sprzedaje bo nie dam rady tam byc.
W razie czego pisac na pw to moge sie ustawic przed impreza.
Pozdro.