Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8005
Stary 29.10.2010, 16:40
Ludzie, My Ikera czy Buffona, w tej lidze za ch**a nie znajdziemy i nie stworzymy.

ale w końcu Markus otworzył mi oczy, wiem czemu w premier league zdarza się tyle baboli...

Żmijka - to może uchyl rąbka tajemnicy, jeśli coś wiesz
Przynajmmiej poczytamy o tym jutro w GW
Ostatnio edytowane przez szprotson : 29.10.2010 o godz. 16:45.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując