Ludzie, My Ikera czy Buffona, w tej lidze za ch**a nie znajdziemy i nie stworzymy.
ale w końcu Markus otworzył mi oczy, wiem czemu w premier league zdarza się tyle baboli...
Żmijka - to może uchyl rąbka tajemnicy, jeśli coś wiesz
Przynajmmiej poczytamy o tym jutro w GW
