teraz mam dylemat mój genialny nowy zarząd który nie zamierza inwesytować w klub finansowo(żadnej kasy na rozbudowe)znalazł mi nowy klub filiarny z naszej ekstraklasy o dziwo padło na Lecha nie wiem czy zakończyć współpracę czy skorzystać na tym( ściągająć Peszke i Stilica) czy czekać na inny klub no i nie wiem jak pozbyć się Aqualiniego proponuje Realowi,Interowi ,Barcy,Milanowi,OL,nawet na wymianę z MC za Barrego i wszyscy odrzucają moją oferte mimo że cenę zaniżyłem do połowy(z 20 do10mln) wartości zawodnika bug czy co
