Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16247
Stary 29.10.2010, 15:26
Pero napisał(a):Wyświetl post
W Barcelonie jest tak, że najpierw przechodzisz przez muzeum klubowe otem wchodzisz na stadion i na końcu do sklepu. Stadion wybudowany tyle lat temu, a już pomyślane. Niestety były to czasy kiedy Obtułowicz już pewnie też był stary....
W barcelonie to było z 10 razy zmieniane przez te kilkadziesiąt lat. A sklep powinien być czynny w trakcie meczu bo wtedy najczęściej kupuje się koszulki i różne gadzety więc nie rozumiem dlaczego miałby być zamknięty w trakcie meczu.
Odpowiedz cytując