Syn Kangura z 1984 napisał(a):

Broń Boże. Takiego chama, prostaka, symulanta i clowna jeszcze nigdy w Polskiej lidze nie było i mam nadzieję że już nigdy nie będzie. A skoro już jest to przynajmniej niech nie będzie kojarzony z Wisłą
|
uwajaj uwajaj
Lubie piłkarzy którzy grają ostro, siłowo ale nie sa płaczkami, taki Gattuso np.
A tutaj chłop przypominający t-1000, a w przypadku gdyby go minęła kura, przewróciłby się i zaczął udawać.