Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5158
Stary 29.10.2010, 15:11
Syn Kangura z 1984 napisał(a):Wyświetl post
Broń Boże. Takiego chama, prostaka, symulanta i clowna jeszcze nigdy w Polskiej lidze nie było i mam nadzieję że już nigdy nie będzie. A skoro już jest to przynajmniej niech nie będzie kojarzony z Wisłą
uwajaj uwajaj

Lubie piłkarzy którzy grają ostro, siłowo ale nie sa płaczkami, taki Gattuso np.
A tutaj chłop przypominający t-1000, a w przypadku gdyby go minęła kura, przewróciłby się i zaczął udawać.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując