Wyświetl pojedynczy post
akakiusz
Senior Member
 
Od: 03.2003
Skąd: OLKUSZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 29.10.2010, 12:20
WISLAK BW napisał(a):Wyświetl post
Mecz Wisły Krakbet z Pogonią nie koliduje ani ze spotkaniem Wisły w Poznaniu (niedziela, godzina 17:00), ani z meczem koszykarek Wisły Can-Pack z Lotosem Gdynia (niedziela, godzina 14:00). Dlatego serdecznie zapraszamy w sobotę do hali Bronowianki (ul. Zarzecze 135). Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00. Jednocześnie zachęcamy do wspólnego odśpiewania hymnu Białej Gwiazdy i dopingu dla zawodników Wisły Krakbet. Wstęp wolny!

http://www.youtube.com/watch?v=-I20-...layer_embedded video z zaproszeniem! wszyscy na halę!


www.wislafutsal.pl
Ale za to może kolidować z meczem siatkarek jeśli ten potrwa 5 setów
Zawsze wierni,choć pijani,zawsze z Wisłą - Pakos-Fani
Odpowiedz cytując