Wyświetl pojedynczy post
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7999
Stary 29.10.2010, 11:55
Moim zdaniem Pawelek dzisiaj broni lepiej bo mamy slabsza defensywe niz wczesniej..... teraz czuje gre od poczatku do konca a przy takim Glowackim Marcelo Cleberze Baszczynskim zbytnio sobie nie pogral jego slabosc polegala na tym ze nie potrafil sie skoncentrowac na malych szczegolach i z tego wynikaly czasem takie błędy. Mysle a raczej jestem pewien ze Maskant jest w 100% za pozostaniem Mariusza w Wisle ale jak bedzie to zobaczymy.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując