|
Moim zdaniem Pawelek dzisiaj broni lepiej bo mamy slabsza defensywe niz wczesniej..... teraz czuje gre od poczatku do konca a przy takim Glowackim Marcelo Cleberze Baszczynskim zbytnio sobie nie pogral jego slabosc polegala na tym ze nie potrafil sie skoncentrowac na malych szczegolach i z tego wynikaly czasem takie błędy. Mysle a raczej jestem pewien ze Maskant jest w 100% za pozostaniem Mariusza w Wisle ale jak bedzie to zobaczymy.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|