|
przeciez nikt nie pisze o odpuszczaniu koncowka kontraktu = wieksza mobilizacja aby uzyskac lepsze warunki w przyszlym kontrakcie to mi sie wydaje oczywiste po za tym fala krytyki jaka spadla na Pawelka na pewno nie stawia go w dobrej pozycji do negocjacji
 "W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi" 
Jan Tomaszewski
|