Wyświetl pojedynczy post
Mishau
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#684
Stary 29.10.2010, 09:51
Ja tam się cieszę że żadne z naszych miast nie ma loga z wycinanką łowicką, kościołem czy jakąś szlachtą Ogólnie pozytywne wyraziste loga z wyłączeniem POZnania* (Chodzi o nasze miasta, bo Ukraińskie mocno średnie. Najbardziej podoba mi się Gdańsk, Warszawa i Wrocław ( logo kojarzy mi się z mostami z których Wrocław słynie, dodatkowo jest on nazywany polską Wenecją (chyba ) więc usta też uzasadnione ). Najgorszy zdecydowanie Donieck
Odpowiedz cytując