Ja tam się cieszę że żadne z naszych miast nie ma loga z wycinanką łowicką, kościołem czy jakąś szlachtą

Ogólnie pozytywne wyraziste loga z wyłączeniem POZnania* (Chodzi o nasze miasta, bo Ukraińskie mocno średnie. Najbardziej podoba mi się Gdańsk, Warszawa i Wrocław ( logo kojarzy mi się z mostami z których Wrocław słynie, dodatkowo jest on nazywany polską Wenecją (chyba

) więc usta też uzasadnione

). Najgorszy zdecydowanie Donieck
