PiotrG napisał(a):

Może wreszcie przeniosą Wiślacki Świat pod trybunę wschodnią?
Skoro miasto zdecydowało się na dodatkowe kasy biletowe, to chyba przeprowadzce od rundy wiosennej nic nie przeszkadza?
|
W planach Wiślacki Świat miał być przeniesiony pod północną z tego co pamiętam, chyba że coś się zmieniło w związku z tymi opóźnieniami z jej wykończeniem.