Wyświetl pojedynczy post
PAC
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Już nie z Osiedla

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16240
Stary 29.10.2010, 09:01
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Może wreszcie przeniosą Wiślacki Świat pod trybunę wschodnią?
Skoro miasto zdecydowało się na dodatkowe kasy biletowe, to chyba przeprowadzce od rundy wiosennej nic nie przeszkadza?
W planach Wiślacki Świat miał być przeniesiony pod północną z tego co pamiętam, chyba że coś się zmieniło w związku z tymi opóźnieniami z jej wykończeniem.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując