Mecz Wisły Krakbet z Pogonią nie koliduje ani ze spotkaniem Wisły w Poznaniu (niedziela, godzina 17:00), ani z meczem koszykarek Wisły Can-Pack z Lotosem Gdynia (niedziela, godzina 14:00). Dlatego serdecznie zapraszamy w sobotę do hali Bronowianki (ul. Zarzecze 135). Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00. Jednocześnie zachęcamy do wspólnego odśpiewania hymnu Białej Gwiazdy i dopingu dla zawodników Wisły Krakbet. Wstęp wolny!
http://www.youtube.com/watch?v=-I20-...layer_embedded video z zaproszeniem! wszyscy na halę!
www.wislafutsal.pl