Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7994
Stary 29.10.2010, 07:33
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Kozaka zgrywał, bo chciał zejść całym zespołem, wykorzystując w tym błąd sędziego.
Tam mu dobrze sugerowali, że przeciez jeszcze 10 minut do końca i można strzelić nie jedną bramkę.

co to za trener co nie gra do końca?

Ja piszac o Jego kozaczeniu nie odnosilem sie do sytuacji z Kielc tylko do Jego sposobu rozmowy z Twarowskim i Smokowskim. Co do Kielc to tez uwazam ze troche go ponioslo, ale z drugiej strony widac ze On zyje tym zespolem i zareahowal wtedy bardzo emocjonalnie
Odpowiedz cytując