Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
skttrbrain
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5147
Stary 29.10.2010, 00:54
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Jest też możliwość że to co go skreśla jako konkretnego trenera, czyli ze dawał aż tak sobą pomiatać, w Poznaniu przyjęli jako rzecz pożądaną
dokładnie tak, wydaje mi się że brak umiejętności 'postawienia się' jest jednym z kryteriów. Z drugiej strony cały czas łudzę się, że z Bakero opcja nie wypali/nie jest brana pod uwagę, bowiem chodzą słuchy że szukamy trenera wraz ze sztabem w Rajchu. Zobaczymy jak będzie, choć Bakero to raczej bym nie chciał - koleś w każdym klubie w którym jako trener zawitał dawał dupy.

edit:
co do postu wolfiego to bym uzupełnił te wszystkie zmiany o reorganizację rozgrywek młodzieżowych. Nie wiem jak jest z Waszymi młodzikami, ale u nas jest tak, że juniorzy w województwie jeżdżą na mecze, które na pół gwizdka wygrywają po 10:0. Przecież to żaden trening i rywalizacja. Okres kiedy cokolwiek się młodzi mogą nauczyć zaczyna się w fazie pucharowej MP, czyli trwa jeden miesiąc w roku.
Ostatnio edytowane przez skttrbrain : 29.10.2010 o godz. 00:57.
Odpowiedz cytując